Search
INGER HOTELL & SALVADOR RESTORAN

MEIEST

Kallid külalised, oleme jätkuvalt avatud ning valmis pakkuda Teile kõiki oma teenused!
Praeguse seisuga Hotelli Inger jätkab oma tööga tavapäraselt. Me järgime rangelt Terviseameti poolt kehtestatud juhiseid ja võimalikest muudatustest töökorralduses informeerime jooksvalt.
Seoses maailmas kujunenud olukorraga on Terviseamet väljastanud rida soovitusi nii kodanikele kui ühiskondlike hoonete (sh hotellid, koolid, ühistransport) haldajatele. Hotelli Inger järgib kõiki neid soovitusi ning palub ka oma külalistel neid järgida.
P.S. Samuti maja puhastusteenindajad Terviseameti poolt väljastatud juhiseid ruumide igapäevasel puhastamisel ja sagedasti puudutavate pindade desinfitseerimisel haiguste leviku ennetamiseks. Need meetmed ennetavad ka tavapäraselt levivate haiguste edasikandumist meie hoonete keskkonnas.Hotelli Inger teeb kõik võimaliku, et külaliste viibimine meie juures oleks turvaline.
Meil on rõõm tervitada Teid mugavas ja komfortses hotellis INGER.
Hotell INGER asub kesklinnas, 1 km kaugusel Narva Linnusest ja bastionidest (XVII saj). Hotell paikneb tänapäevaselt rekonstrueeritud hoones, väga mugavas kohas kesklinnas. Siit on kõigest 1,5 km bussi- ja raudteejaama. Asukoht on ideaalne nii turistidele kui ka ettevõtjatele.
MEIE HOTELL

Asukoht on ideaalne nii turistidele kui ka ettevõtjatele.

HOTELLI VEEBILEHELE
MEIE RESTORAN

Restoran Salvador omab väikestele seltskondadele mõeldud lobby-baari, kus saab meeldivas ümbruses juua tassi kohvi või võtta suupistet, ning klassikalise euroopa köögiga restorani.

RESTORANI VEEBILEHELE
INGER HOTELL & SALVADOR RESTORAN

TAGASISIDED

Personal väga meeldiv. Parkimine superlux. Õhtusöök maitsev. Olen tihe külaline ja olnud alati rahul!

k
SOFIA

Voodi oli väga mõnus ja pehme. Tuba oli puhas.

KALLE

Hea asukoht, hommikusöök, teenindus.

a
MARTA
TAGASISIDE AITAB MUUTUDA PAREMAKS

KONTAKTIVORM

Konstruktiivne tagasiside on sageli kunst, mis aitab meil oma teenuseid veel paremini kujundada.

Sorry, the comment form is closed at this time.